חדשות ספורט כדורגל הפועל חיפה דף הבית   כדורגל כדורסל הפועל חיפה הוספה למועדפים


חיפוש ברשת האינטרנט Translate This Page
pic
העיקרון פשוט בעיקרו: מתבצע חיפוש בכל מקורות הידיעות באתרי ספורט כדורגל כדורסל וענפי ספורט אחרים המאפשרים זאת, הן בכותרת ותקציר הידיעה החדשותית, אבל גם בכתבה המלאה, היות ולא תמיד צירוף המילים "הפועל חיפה" מופיע כבר בכותרת ו/או תקציר.
pic
לעיתים נדמה כי כותרת ותקציר הידיעה לא קשורות כלל להפועל חיפה כדורגל או כדורסל? אם תקראו את הכתבה המלאה - תמצאו את צירוף המילים "הפועל חיפה" וזה הקשר לאתר זה. בקיצור, כל מה שקשור להפועל חיפה: עיקרי ומישני, כדורגל כדורסל וענפי ספורט נוספים.
user
נשמח אם תשתפו אותנו ותעזרו לנו לשפר את התכנים באתר. כיתבו לנו באמצעות טופס יצירת קשר.

תנאי שימוש / איך האתר עובד?

מה הן חדשות הפועל חיפה?

אתר זה מרכז עבורכם חדשות כדורגל וחדשות ספורט על הפועל חיפה מאתרי האינטרנט המובילים: ONE, YNET, NRG, ערוץ הספורט 5, וואלה, לייב גיימס, עיתון הארץ, אתר ניוז1, אתר מאקו, עיתון עסקים גלובס, עיתון עסקים כלכליסט ועוד אתרים עם מדורי ספורט המאפשרים חילוץ מידע.

תנאי שימוש באתר זה

כל תכני חדשות כדורגל וידיעות ספורט כללי המובאים באתר זה הינם מקוריים כפי שהם מפורסמים ע"י אתרי המקור וללא שום עריכה ושינוי תוכן. אין בעלי אתר "הפועל חיפה" אחראי לתוכן המפורסם בו בשום צורה ואופן שהיא.
ט.ל.ח

קהל המטרה שלנו

ייעוד האתר החדש של הפועל חיפה נועד לספק למשפחת הפועל חיפה את כל חדשות הכדורגל וכדורסל הקשורות הפועל חיפה, מכל אתרי האינטרנט העיקריים. באתר החדש מובאים גם קישורים מיוחדים לכתבות מיוחדות + וידאו ברשת האינטרנט אודות הפועל חיפה.

אילו חדשות מוצגות באתר?

העיקרון פשוט בעיקרו: מתבצע חיפוש בכל מקורות הידיעות באתרים המאפשרים זאת, הן בכותרת ותקציר הידיעה החדשותית, אבל גם בכתבה המלאה, היות ולא תמיד צירוף המילים "הפועל חיפה" מופיע כבר בכותרת ו/או תקציר.
לצפייה בכתבות המלאה באתר המקור ובחלון דפדפן חדש - יש ללחוץ על כותרת הידיעה.

כתבות המשוייכות להפועל חיפה

לעיתים נדמה כי כותרת ותקציר הידיעה לא קשורות כלל להפועל חיפה? אם תקראו את הכתבה המלאה - תמצאו את צירוף המילים "הפועל חיפה" ו/או "האדומים מהכרמל" וכיו"ב, וזה הקשר לאתר זה. בקיצור, כל מה שקשור להפועל חיפה: עיקרי ומישני.

יש לכם הערות והצעות ייעול?

נשמח אם תשתפו אותנו ותעזרו לנו לשפר את התכנים באתר. כיתבו לנו באמצעות טופס יצירת קשר.