חדשות ספורט כדורגל הפועל חיפה דף הבית   כדורגל כדורסל הפועל חיפה הוספה למועדפים


חיפוש ברשת האינטרנט Translate This Page
pic
העיקרון פשוט בעיקרו: מתבצע חיפוש בכל מקורות הידיעות באתרי ספורט כדורגל כדורסל וענפי ספורט אחרים המאפשרים זאת, הן בכותרת ותקציר הידיעה החדשותית, אבל גם בכתבה המלאה, היות ולא תמיד צירוף המילים "הפועל חיפה" מופיע כבר בכותרת ו/או תקציר.
pic
לעיתים נדמה כי כותרת ותקציר הידיעה לא קשורות כלל להפועל חיפה כדורגל או כדורסל? אם תקראו את הכתבה המלאה - תמצאו את צירוף המילים "הפועל חיפה" וזה הקשר לאתר זה. בקיצור, כל מה שקשור להפועל חיפה: עיקרי ומישני, כדורגל כדורסל וענפי ספורט נוספים.
user
נשמח אם תשתפו אותנו ותעזרו לנו לשפר את התכנים באתר. כיתבו לנו באמצעות טופס יצירת קשר.

אודות האתר החדש של הפועל חיפה

חדשות חדשות חדשות ...

האתר החדש של הפועל חיפה נועד למטרה עיקרית אחת: לספק למשפחת הפועל חיפה את כל חדשות הכדורגל וכדורסל הקשורות לקבוצתנו האהודה הפועל חיפה, מכל אתרי האינטרנט העיקריים.
בחרו מעלה אתר / ערוץ הספורט שאתם רוצים להתעדכן ממנו (ערוץ 5, וואלה, עיתון הארץ וכו'). באתר החדש מובאים גם קישורים מיוחדים לכתבות מיוחדות + וידאו ברשת האינטרנט אודות הפועל חיפה.

הפועל חיפה האתר הרישמי - איך הכל התחיל?

בחודש יולי 1997 פניתי בפקס אל משרדי מועדון כדורגל הפועל חיפה בהצעה להקים את האתר הרישמי של המועדון. ניחשתי שהסיכוי שלי קלוש כי מי אני מה אני. איש לא שמע עליי ואני לא קומבינטור ואיש קשרים. לא קיבלתי שום תשובה כצפוי. כעבור חודש לערך אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד אם ארים טלפון למשרדי הפועל חיפה. הטלפון הזה לימד אותי שרק המעיז יצליח. דרור מרשליקוביץ דובר המועדון דאז ענה לי והזמין אותי למשרד שאסביר לו מה זה בכלל אינטרנט ואתר רישמי (... 1997, מה לעשות, האינטרנט בחיתוליו). דרור אדם אופטימי וחיובי מטבעו שאל אותי מה יהיו העלויות, ועניתי: 130$ לחודש אחסון האתר (כן כן, חברת אקטקום חששו שאתר עם תעבורה גדולה יפיל להם את השרתים : ) + $130 שכר עבודה סימלי שבטוח לא מכסה הוצאות וזמן.
דרור / רובי / אבי אישרו והאתר יצא לדרך. כעבור חודש בלבד נדרשנו לשלם 180$ לחודש בגלל התעבורה החריגה ...

אוהדי הפועל הם נשמות טובות .. טוב, אולי לא כולם

המצחיק או העצוב הוא תחליטו אתם - זה שכמה נשמות טובות שבין האוהדים הפיצו שמועה על הנהנתנות שלי כעורך האתר הרישמי. מה אגיד לכם? לקנות 20 מנויים בתחילת עונה כתרומה לילדים, ולקנות 2 מנויים פרטיים שלי מדי שנה, ולהשקיע מאות שעות עבודה בחודש בלא תמורה, הם ממש נהנתנות. הנהנתנות היחידה שקיבלתי ואף פעם לא ביקשתי, זה שהייתי מקבל את אחת ההזמנות למשחקי חוץ (בלבד). התעקשתי ואני ממשיך להאמין שכל אוהד הפועל חיפה חייב לקנות כרטיס למשחק של קבוצתו אם הוא מסוגל לכך. את כל הנסיעות למשחקי הפועל חיפה לאחר אליפות 1999 מימנתי מכיסי, בדיוק כמו שאוהד הפועל חיפה יקר מימן את סיקור מחנה האימונים של הפועל חיפה בהונגריה בקיץ 2009 עבור אתר הר הגעש באדום, וכל אוהדי הפועל חיפה. עבודה מדהימה. תודה!

אחוות אוהדים

לקח לי 10 שנים להתנצל בפני תימור גורדון (אוהד מכבי נתניה) מנהל העבודה שלי דאז, על ההברזות שלי מהעבודה לטובת הפועל חיפה. ומה תימור ענה?: "שום דבר לא יותר חשוב מכדורגל, זה אבא שלי לימד אותי". תימור גורדון הינו מייסד חברת המדיה המצליחה ארק אינטראקטיב מתל-אביב.
ומה אבא שלי לימד אותי? שבחיים אין רק שחור ולבן. ומה יצא לו? בן שבחיים שלו מאמין שיש רק אדום ולבן!

יאללה ביתר !

יש לציין שאז היה קיים אתר יחיד רישמי, זהו האתר הנפלא של ביתר ירושלים דאז אשר הוקם בידי אחד מבניו של אהוד אולמרט ושותפו פרנקל. האתר שלהם נתן לי לחלום שהשמיים הם הגבול. אין ולא יהיה אתר כמו שלהם! גם להפועל חיפה היה אתר אוהדים אשר הוקם ב ...יפן ע"י דרור רוטר סטודנט ואוהד אדום.

האתר הרישמי השני של הפועל חיפה

במשך מספר שנים הייתי מרים את הקרנות ורץ לנגוח אותם: עיצבתי את כל האתר בעצמי ללא שום הכשרה, אבל עם הרבה אהבה למועדון, תכנתתי, כתבתי, עדכנתי, סרקתי תמונות והעליתי הכל לאתר, וגם ערכתי וידאו כל מוצ"ש עד 1-2 אחר חצות. בכל זאת אוהדים התלוננו שהאתר לא מעודכן, ועוד כל מיני תלונות של אוכלי חינם (עורך אתר רישמי - תפקיד כפוי טובה). חדשות חדשות חדשות. מה שנכון נכון. בינתיים עיצבתי מחדש את האתר הרישמי השני של הפועל חיפה.
זהו האתר של עונת האליפות המתוקה 1999. רפי קורן ויורם יוסף סייעו לי בראיונות, כתבות וטורים אישיים.

כרטיסים חינם לגולשי האתר הרישמי

דרור הדובר האדום נתן את הסכמתו (אדם חיובי כבר אמרתי?) ליוזמה לאפשר לאוהדים להדפיס מהאתר קופון / כרטיס כניסה חינם למשחקי הפועל חיפה מאתר האינטרנט. נדהמנו שספסרים הדפיסו מהאתר ומכרו אותם בתשלום מחוץ לאיצטדיון.

מוזיאון הפועל חיפה

יום אחד פנה אליי אוהד צעיר בשם אייל להמן, אני לא זוכר אם היה בן 14 או 16, אבל המוטיבציה והכשרון שלו הדהימה אותי ואת רפי, כמו גם הדובר דרור. סייענו לו ככל יכולתנו בהשגת מספרי טלפון של כל מי שיכול לעזור לו (משה קשטן האגדי משירים ושערים וכדומה), וגם נסענו עימו למכון וינגייט כדי לשלוף מידע מהארכיון הספורט של המדינה. על המוזיאון לתפארת של אייל להמן נאמרו כבר כל הסופרלטיבים - הגדול מכולם! הכוונה אליך אייל, קודם לכל!

האתר הרישמי מהווה נטל כספי על המועדון :-)

כשנודע לכולנו אחרי עונת האליפות שרובי שפירא נאלץ לקצץ, תפס אותי אבי קאופמן באחד האימונים בנו"ש ואמר שתקציב האתר כבד על המועדון ... ואין כסף. אמרתי אין בעיה. מעכשיו בלי כסף. חצי שנייה לקח לי להחליט. הרי לא אתן שבגללי יתפרק המועדון שלנו.

עורך האתר הרישמי של אייאקס אמסטרדם

1999 - משרדו של עורך אתר האינטרנט הרישמי של אייאקס אמסטרדם ממוקם באיצטדיון האמסטרדם ארנה בסמוך למשרדו של הדובר והמנכ"ל, והוא מצוייד קומפלט: מחשב, מצלמות וידאו וסטילס. עברו 10 שנים ובישראל עדיין חושבים כמו לפני שהמציאו את החשמל אפילו.
כששאל את דעתי גורם בכיר בביתר ירושלים בעידן ארקדי גאידמק: המלצתי להשקיע משאבים כספיים באתר איכותי שיבנו אוהדים מקצועיים, ולשלם לעורכי התוכן שכר של חצי מישרה עד מישרה כי מלאכתם קשה וכפויית טובה.

אתר האינטרנט הרישמי השלישי של הפועל חיפה

האתר הוקם בזכות 2 יזמים ואוהדים יקרים: רפי קורן ועוז הר אדיר ועיצב הגרפיקאי האדום בנשמה נועם ממון. הכוונות היו טובות, ההתחלה הייתה מבטיחה. עוז הר אדיר גייס כתבים ואנשים נהדרים למלאכת עדכון האתר: ארז רושינק, יותם אקוניס, זיו ליבנה, מיכאל דרמר, עודד אהרוני ועוד (סליחה אם שכחתי מישהו, אתם מוזמנים להזכיר לי).

פרסים לאוהדי הפועל חיפה גולשי האתר הרישמי

שלום מוליוב סמנכ"ל מותג הספורט "דיאדורה" נתן את הסכמתו להעניק חסות לאתר הרישמי של הפועל חיפה, כאשר התשלום התבצע בפריטי לבוש, כדורי-רגל, תיקים, כובעים ועוד. הפריטים חולקו לאוהדים גולשי האתר הרישמי של הפועל חיפה.

אוהדי הפועל חיפה נעלמים

אט אט הכתבים איבדו את החשק כמו שקרה לכולנו האוהדים האדומים. קצב העדכונים פחת ועוז הר אדיר ראש הפירמידה עזב להולנד. כעבור מספר חודשים קיבלתי החלטה כואבת וקשה מבחינתי - לסגור את האתר הרישמי. מילא לשלם מכיסי את הוצאות האתר, אבל גם לעדכן הכל בעצמי - כבר גדול עליי לאור ציפיות האוהדים הגדלות ב-2005 .

הר הגעש באדום

בשנת 2007 פנה אליי אוהד יקר בשם פלאי קליין (אין בינינו שום קשר משפחתי אגב) ושאל אם אהיה מוכן לכתוב שהאתר הרישמי החדש הוא www.hhaifa.com . הסכמתי במיידית. הפועל חיפה היא לא שלי ולא של אבא שלי. הפועל חיפה שייכת לאוהדים. בלעדיהם אנחנו כלום. יש לציין שהייתי נענה בחיוב לפנייה של כל בעל אתר אחר. פלאי פשוט היה היחיד ששאל.

האתר החדש של הפועל חיפה - חדשות חדשות חדשות

הלקח החשוב ביותר שלמדתי במשך השנים הרבות של ניהול אתר רישמי של קבוצת כדורגל הוא ... חדשות חדשות חדשות ושוב חדשות. בשביל זה הקמתי עבור משפחת הפועל חיפה את האתר החדש הזה, בו אתם יכולם להתעדכן בחדשות מכל אתרי הספורט המובילים בישראל וללא צנזורה של אתר רישמי.

האתר הרישמי הראשון של … מכבי חיפה

איפשהו בשנת 2001-2 פנה אליי גורם רישמי בהפועל חיפה ושאל אם אהיה מוכן לעשות אתר רישמי ראשון ל…מכבי חיפה. לא יודע אם זה היה תרגיל בנאמנות להפועל או באמת ובתמים, בכל אופן עניתי אינסטינקטיבית שאתר של קבוצת כדורגל צריך לעשות אוהד הקבוצה, כי זה חייב לבוא מאהבה. יצחק הברמן בא מאהבה לקבוצתו.

איך בכלל נהייתי אוהד הפועל חיפה?

ילד בן 6 עולה לישראל ומשפחתו עוקרת מדימונה בירת נבאדה אל שכונת קריית שפרינצק חיפה. השכנים בבניין המשותף: ישעיהו שוואגר בלם וקפטן מכבי חיפה, ואליהו בניש - שוער הפועל חיפה שבאותה שנה זכתה בגביע המדינה השלישי שלה. הפועל חיפה אימפריה בחיפה האדומה. 3 גביעים לעומת 1 של מכבי. אליהו בניש נותן לי גלויה של הקבוצה עם הגביע. הילד הולך לישון עם התמונה מתחת לכרית ושומר אותה עד היום. בימי הקיץ הייתי הולך עם אליהו בניש והילדים שלו ומהשכונה לחוף הכרמל הסגור, בניש היה נוטל שקית פח זבל, מרביץ זינוק במים ולוכד להקת סרדינים מרשימה. אחלה צ'יפס, מומלץ. זה בימים ששחקן כדורגל היה בן אדם כמוני וכמוך ולא ארס עם שרשרת זהב ומשקולת על הגרון וגם שעון ורכב מפואר (הם היו עובדי נמל ונהגי אגד), והיה לך יראת כבוד אליהם, ובים עוד היו דגים. כוכבים של פעם. כייף של פעם.

רגעי השיא שלי כאוהד הפועל חיפה

 • המשחק הראשון שלי: חורף אמיתי של פעם, מבול בחוץ. אני בן 10 בקושי, עושה לאבא שלי טרור שאני רוצה לראות את הפועל חיפה. אבא שלי רחוק מכדורגל כמו שאני קרוב להיות נשיא המדינה. אבא שלי לוקח את הילד הבכיין והנודניק למשחק נגד ביתר ירושלים בקריית-חיים, מחליפים 2 אוטובוסים בדרך, מגיעים אחרי תחילת המשחק, הסדרנים נותנים לנו להיכנס. הגשם לא מפסיק לרדת, סערת גשמים וברקים, חוויה של פעם בחיים, כולנו מים, אוהדים מקללים, באלאגן שלם. אבא שלי בטח מצטער שנולד לו בן. דקה 87 בני אלון מרים את הרשת של ביתר ירושלים, הפועל חיפה שלי מנצחת 0-1. יש! אבא שלי אגב עם כדורגל גמר באותו יום, לא שלפני זה אהב : ואין לו גם שום דבר נגד הפועל חיפה.

 • הדרבי הראשון שלי: 1,970 ומשהו. ניצחון 1-2 להפועל חיפה בקריית חיים על מכבי חיפה. איצטדיון מלא - רוב אדום ללא עוררין! לא זוכר מי הבקיע, נדמה לי שאחד אבי ליפשיץ.

 • 2003 מסעדת עובדים וסטודנטים בטכניון: השולחנות מלאים, ואני מתיישב לתומי בשולחן תפוס מול ... אבי ליפשיץ. אני שואל "זה אתה אבי ליפשיץ"? והוא עונה שכן, ומי אני? "אדי קליין". אבי ליפשיץ שואל: "אדי קליין מהאתר הרישמי"? מי אני מה אני.

 • מי המלך? אלימלך?: אלימלך לוונטל מסייע בבקרים באופן קבע לאביו בקו חלוקת גלידות ויטמן למכולת השכונתית בשפרינצק. הייתי ממתין בהפסקות הבוקר בביה"ס רק כדי לראות את כוכב ילדותי, וקופא מהתרגשות כשהיה יוצא מהרכב המסחרי, ניגש למקפיא ושולף ארגז קרטיבים. ברור הייתי רץ לקנות אחד, כי מי המלך? אלימלך.
  אוהדי מכבי היו מקניטים אותו ואת אביו. סתם ככה. אז סתם ככה בדרבי אלי לוונטל היו עושה להם מברשות על המגרש. פנומן.
  אחר-כך לוונטל מכניס לחוזהו בהפועל חיפה זכות למניית ב"אגד" ומתחיל להיות נהג אוטובוס. ומה עושה עבדכם הנאמן? ילד בן 10 מחכה בתחנת אוטובוס בקריית שפרינצק שיגיע האוטובוס בו נוהג לוונטל, עולה לאוטובוס, נוסע איתו לקריית אליעזר וחוזר הבייתה. סתם כזה בשביל הכייף. שריטה אדומה.

 • השנה אלף תשע מאות שמונים ומשהו: 4 אוהדי הפועל חיפה הכמעט יחידים בשכונת קריית "טקסס" שפרינצק הצבועה בירוק, מתארגנים לקראת יציאה למשחק חוץ בחו"ל ... נגד הפועל קריית שמונה של אקרמן ובוזורגי, אם אני לא טועה זה היה משחק בליגה השנייה. הבעיה: אין הסעות אוהדים, אין מוניות שירות ויום שבת אחד. 4 האוהדים: האחים יוסי ושאול קליין (שוב, אין קשר משפחתי), אדי בן 15 בקושי, ו... דודו רואש ... אבא של ... נכון, אושרי. לוקחים מונית שפיישל הלוך וחזור לקריית שמונה. אין לי מושג כמה עלה לנו. בטח הון במונחים של אז. שאול כנראה מימן את הרוב, כי דודו ואני תפרנים חבל"ז, ולא ששאול ויוסי מליינים, הלב שלהם אבל בטוח שכן!

 • להתפלח למגרש קריית חיים: אין כסף יש משחק. המשימה: לוקחים 2 אוטובוסים עד לאיצטדיון, מוצאים פירצה בגדר תיל של החומה, עושים סולם גנבים האחד לשני ומטפסים מעל החומה המרוחה בגריז ואופס אתה בפנים ביציע הדשא. מרוב לחץ אתה חייב מייד להשקות את האקליפטוסים במגרש.

 • בשדה התעופה בן גוריון בדרך למשחק החוץ מול ולנסיה במוקדמות ליגת האלופות - תפסתי את זוהיר בהלול בעודו ממתין בתור אל מעבר לקו הלבן בביקורת הדרכונים. אופסייד ברור.

 • המעבר של ראובן עטר ממכבי להפועל. רגע מכונן במהפך שיצר רובי שפירא בעיר. היהלום החיפאי הוא אדום מעכשיו. לדעתי - השחקן המוכשר ביותר ששיחק בהפועל חיפה. אולי זה בגלל שאני לא מבין בכדורגל? בשבילו אתה הרי קונה כרטיס. עד היום קשה לי להבין איך הסמל הירוק עבר לאדום ותקע להם גם איזה גול בדרבי וניצחנו.

 • הפגישה עם רובי יאנג האחד והיחיד, סמל הפועל חיפה אמיתי. רובי יאנג יצר איתי קשר בדוא"ל מארצות הברית, קבענו להיפגש בחיפה, רובי הביא איתו כל-כך הרבה תמונות וסיפורים על הפועל חיפה שלנו. אני מרגיש שהיה לי הכבוד והזכות להכיר אדם נפלא, כי לא יצא לראות אותו משחק מעולם. הלוואי וירבו אנשים כמוהו. איש פשוט וטוב. חוויה שלא אשכח.

 • דוד גביזון ז"ל - אדם נפלא ואוהד אמיתי אשר פגשתי במשחק בולנסיה ובמשחקי הבית של הפועל חיפה. אישיות נינוחה וטובה. אוהד הפועל חיפה בנישמתו היה. כבש והניף את גביע המדינה של הפועל חיפה בשנת 1966. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה?

 • אחרי לכתו של היקר לנו מכל - רובי שפירא ז"ל, קיבלתי מכתבי תנחומים רבים בדוא"ל, מכל אוהדי הקבוצות בישראל, ובייחוד משך את תשומת ליבי המכתב של ... יעקב שלזינגר מאי שם בארצו של הדוד סם. תודה גם לך יעקב שלזינגר על שנים נפלאות! היינו כחולמים: רולנד יוסטון, קילפטריק וולס, בארי לייבוביץ, ג'ון ויליס, פיני חוזז, אבנר שם טוב, ג'ים יוסביץ', גיא גודס וגדול שחקני הפועל חיפה וישראל בכל הזמנים ... מייקל ג'ורדן הישראלי - הוירטואוז חיים זלוטיקמן!

 • אולם הספורט ברוממה: משחק של הפועל חיפה מול הפועל תל-אביב. בשלהי המחצית הראשונה יריב ורשיצקי המאמן מעלה מהספסל ילד בן 15 העונה לשם גיא גודס שקבר 5 שלשות בדרך לניצחון של הפועל חיפה.

 • רג'י קרוס וחגי פיסטינר הג'ינג'י: רג'י קרוס כוכב הכדורסל החדש של האדומים עוזב בגלל בעיות תשלום. שלחו את יוברט רוברטס לשוויץ כדי לשכנע אותו לחזור. יוברט רוברטס עלה על הטיסה בחזרה לישראל בזמן, רג'י קרוס היה צריך להגיע לחיפה רק בסביבות המחצית השנייה. מה עושים? חגי פיסטינר האיש ווהמגב מנצל כל שבריר שנייה של עבירה ופסק זמן כדי לנגב ולנגב ולנגב בלי הפסקה עד ששחקני היריבה והשופט היו מגרשים אותו שיילך כבר. לא עזר להם, הוא היראה להם עוד טיפת זיעה שלא נוגבה ועוד אחת ועוד אחת ועוד אחת. הכל כדי למשוך את הזמן להגעתו של המלך החדש רג'י קרוס הענק שדמה במימדיו לפלוטו מפופאי. ואז הגיע רג'י קרוס וההתלהבות וקבלת הפנים של האוהדים הייתה עצומה. רג'י עלה לשחק ונתנו בראש וניצחנו. הניצחון ייזכר על שם חגי פיסטינר, כי אם לא הוא - רג'י היה מגיע רק אחרי שהמשחק היה נגמר ובהפסד.

 • קורס מחשבים ואינטרנט לשחקני הקבוצה: דוד אמסלם, אלון חלפון, עופר טלקר, ג'ובאני רוסו, רן בן-שמעון, עמיר תורג'מן ועוד.

 • ג'ובאני רוסו - אדם אמיתי ולא מתנשא. כוכב על בזכות. יום אחד בעודנו מקיימים צ'אט באתר הרישמי של הפועל חיפה, אוהדים סירבו להאמין שהם אכן מתכתבים עם ג'ובאני. מה עשה ג'ובאני? כתב להם שיכתבו את מספרי הטלפון. מה עשה ג'ובאני? התקשר לכולם! האוהדים היו בהלם ולא מצאו מילים לדבר איתו בכלל. זה ג'ובאני.
  ועוד פעם ג'ובאני: יום אחד לאחר עונת האליפות של הפועל חיפה - ג'ובאני שולף ומראה לי את החוזה שהציע לו רובי שפירא, והוא שואל אותי ספק בצחוק? "מה אתה אומר אדי לחתום? רובי אמר לי שמאז טל בנין הוא לא הציע לשחקן כזה חוזה גבוה". אישתו מורנה נראתה מאושרת מהעתיד הכלכלי והערכה הרבה לה זכה ג'ובאני מרובי. אז מה קרה שג'ובאני עבר לביתר?

 • בשיקטאש טורקיה - הנסיעה הראשונה שלי ושל יורם יוסף לחו"ל והמשחק הראשון של הפועל חיפה במוקדמות ליגת האלופות: אבטחה כבדה על אוטובוס האוהדים שמוביל את אוהדי הפועל חיפה לאיצטדיון. 700 אוהדים לערך היינו, יכולנו להגיע ל-2,000 אבל החשש מהאיום בטורקיה בגלל הסכסוך עם המנהיג הכורדי השאיר רבים בישראל. באיצטדיון אווירה מחשמלת בגלל הופעת עידוד מדהימה של הקהל הטורקי. ג'ובאני רוסו מבקיע גול ומשתיק את האיצטדיון ואנו משתלוללים משמחה ביציע המאובטח. 1-1 בסיום.

 • משחק הגומלין בבלגיה נגד קלאב ברוז' אשר ניפנפה בעבר את מכבי תל-אביב וביתר ירושלים במוקדמות ליגת האלופות: מחצית ראשונה במצב של עדיין 0-0 מול הקבוצה ששחקניה חסונים במיוחד ולידם נראינו כמו קבוצת הנערים שלה, אורן ניסים מחפש את הכדור ברחבת היריב כאשר בדרך הוא מוריד 2 בלמים + 1 שוער המומים. השופט שורק לפאול נגד אורן ניסים שניגש לאחד אחד מהחללים + שופט ומבקש את סליחתם, נשמה טובה. בסך הכל חיפש את הכדור ולא התכוון לדרוס אותם בדרך.

 • איצטדיון מסטאיה ולנסיה ספרד: המקום שלנו כאוהדים אורחים היה בשורה הראשונה על הקווים ליד דגל הקרן, רואים את המשחק בגודל טבעי, 38,000 אוהדים ביציעים. חוויה בלתי נשכחת. לא כמו בארץ הקודש שמושיבים את האורחים מאחורי אחד השערים וזווית צפייה עלובה.

 • הניצחון על אייאקס בהולנד בגביע אופ"א: המשחק הכי גדול של הפועל חיפה לדעתי. אחרי הפסד 0-3 בישראל. 43,000 צופים. הפועל שולטת במשחק. באזור הדקה ה-20 מורחק שחקן אייאקס ... כריסטיאן קיבו כוכב וקפטן נבחרת רומניה היום ונזקף פנדל לזכותנו. ג'ובאני מחמיץ. במחצית השנייה שוב פנדל לזכות הפועל חיפה, שוב ג'ובאני בועט, הפעם הוא מכניע את ... ואו דר סר שוער נבחרת הולנד ומנצ'סטר יונייטד לעתיד. הפועל חיפה שלנו ממשיכה לשלוט. אם רק היינו מאמינים יותר וטיפה מזל.

 • ההיכרות עם אוהדי הפועל חיפה היקרים והטובים, ברבות הימים בחלקם חברים בחלקת ידידים ובחלקם שותפים: יורם, ברוך, רפי, עוז, זוהר, מנחם, דרור, מנחם, יוסי ועוד.

 • אליפות היסטורית ראשונה 1999. צריך להרחיב?

 • האליפות הבאה. אני יודע ובטוח שהיא תהיה כל-כך מתוקה ומרגשת, דווקא בגלל שאתה חושב שאף פעם לא יקרה שוב, ואתה לא יודע איך היא תראה ותפתיע את כולנו. זה יגיע, בטוח, וזה יהיה מתוק מדבש.

 • גביע המדינה הראשון שלי. ראבק, 35 שנה אוהד בלי לזכות לראות זכייה בגביע מדינה אחד לפחות?

 • רובי שפירא. אחרון חביב. תמיד האוהד מספר 1.


אם כבר להיות אוהד כדורגל. אז להיות אוהד הפועל חיפה. נקודה